סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קטלוג מוצרים > איפור ד"ר האושקה > איפור טבעי לעיניים:
איפור טבעי לעיניים

מגוון רחב של צבעים ומרקמים יפתחו את עינייך למקורות השראה חדשים.תדגישי את הייחודיות שבך עם צלליות לעיניים, איילינר, מסקרה טבעית, עפרון עיניים טבעי.

תמהיל של 3 גווני צלליות במוצר אחד, מגוון גוונים של מסקרות עפרונות ואיילינר כל אלה ידגישו כל מראה שתרצי לבחור - לבוקר, ערב או יציאה לאירוע מיוחד.

רכיבים מובילים בסדרה - ספיר, לפיס, ג׳ייד, בהט לצלליות. וצמחי מרפא ושמנים למסקרות. פיגמנטים מינרליים מהטבע יחד עם מרקמים איכותיים במיוחד של ד״ר האושקה ועניקו לעינייך זוהר טבעי.


פלטת צלליות
4 גוונים במוצר אחד להדגשת מראה העיניים. אם את בחורה שאוהבת לצוד מבטים, לד"ר האושקה גווני צלליות מושלמים עבורך. ארבעה גוונים ידגישו את היופי הטבעי של עינייך ויעניקו לך מראה אלגנטי ומפתה לאיפור המתאים לשעות היום וגם לשעות הערב. אבקת הפודרה הרכה תחליק על עינייך ללא מאמץ ותתמזג בטבעיות במרקם עורך.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ווליום מסקרה
בגווני שחור 01, חום 02 ושזיף 03. סובלת מריסים דקים וקצרים? לד"ר האושקה פתרון מושלם להוספת נפח טבעי, מראה מעוגל והדגשת העיניים. ווליום מסקרה תזין ותעצב את עינייך למראה טבעי בלי להשאיר גושי מסקרה. ניתן להשיג בשלושה צבעים דינמיים המתאימים לכל שעות היום.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
מסקרה
בגווני שחור 01, חום 02 וכחול 03 סובלת מריסים עדינים, דקים ושבריריים? לד"ר האושקה פתרון יעיל ובריא עבורך עם שלושה גווני מסקרה המעניקים לריסים רכות ומלאות שופעת. בשימוש לאורך זמן, המסקרה המזינה מסייעת לחיזוק הריסים ולצמיחה טבעית בריאה. שעוות הורד והחוחובה מגנות על ריסים עדינים ותמציות האזדרכת ועלי התה השחור מחזקות אותם.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
צלליות טריו
צלליות טריו - 3 גוונים בכל פלטת צלליות פלטת צלליות בגוונים סגולים פלטת צלליות בגוונים כחולים פלטת צלליות בגוונים ירוקים פלטת צלליות בגוונים חומים מעוניינת במראה מודגש, טבעי ומפתה? לד"ר האושקה דרך מושלמת להעניק לעינייך כל מראה שתבחרי, עם 4 פלטות המציעות כל אחת 3 גוונים - סהכ 12 גוונים מדהימים להדגשת היופי והצורה הטבעית של מראה העיניים. תמציות האנתיליס והתה השחור מזינות את העור עדין והרגיש באזורי העיניים. שימוש קל ונוח בסיס אבקת הפודרה והטלק נמרחות בקלות ובאופן שווה ואחיד. עמידות איכותיתהצללית עמידה ונשמרת לאורך כל היום.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
אייליינר נוזלי
אייליינר מעצים במרקם משי גוון שחור 01, גוון חום 02 מעוניינת להוסיף טאצ' של מראה חתולי ועיניים מוגדלות? לד"ר האושקה דרך טבעית להבליט את יופי העיניים שלך. אייליינר במרקם משי, נמרח ללא מאמץ, מעצב ומעצים את מראה העיניים למראה חד ומפתה. שעוות הורד מאפשרת שימוש קל ונוח ושומרת על צבע רענן ומלא חיוניות למשך כל היום.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
עפרון עיניים
6 גוונים טבעיים וצבעוניים - שחור 01, חום 02, כחול 03, ירוק 04,חום 05, שזיף 06 מעוניינת להוסיף טאצ' של מראה חתולי ועיניים מוגדלות? לד"ר האושקה דרך טבעית להבליט את יופי העיניים שלך. עפרונות העיניים של ד"ר האושקה נמרח בקלות וללא מאמץ, מעצב ומעצים את מראה העיניים למראה חד ומפתה. הפיגמנטים המינרלים מדגישים את צורת העיניים הטבעית ושעוות החבוש הגמישה מעניקה תחושה נעימה באזור העדין סביב העיניים.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic