סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קטלוג מוצרים > שגרת הלילה של ד"ר האושקה > מוצרי הלילה של דוקטור האושקה:
מוצרי הלילה של דוקטור האושקה

שגרת הלילה בתכשירי ד"ר האושקה מכוונת ליצור תמיכה והמרצה של תהליכי ההתחדשות של העור, כך שהתחושה בבוקר תהיה של עור רענן וחיוני.

  • סרום מחייה  ללילה והסרום המחדש הם תכשירי לילה לשימוש יומיומי, שמתייחסים לפעילות העור בתהליכי היום והלילה.   
  • ההתייחסות באמפולות הטיפוליות היא אל ריתמוס החודש:   אורך החיים של תא עור שנוצר בשכבת האפידרמיס מרגע היווצרותו ועד לנשילתו הטבעית הוא חודש. התהליך החודשי מושפע מגורמים רבים – סטרס, תזונה, גיל, ועוד.
  • האמפולות מעודדות תהליך התחדשות בריא, ומעירות את העור לאיזון והרמוניה.  בכך האמפולות משפיעות על חילוף חומרים תקין, שמירת לחות, עידון העור, חיזוק טורגור וטונוס העור.

קרם ניקוי
קרם ניקוי מתאים לכל סוגי העור. קרם ניקוי של ד"ר האושקה מעניק ניקוי עמוק ויסודי מבלי לייבש את העור. שומר על הפלורה הטבעית ומעדן נקבוביות. זהו קרם ניקוי ייחודי המופק על טהרת השקדים המתוקים, אשר יזין את עורך ויעניק לו חיוניות ומגע רך ומלטף.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
תחליב ניקוי פנים
לכל סוגי העור, יעיל במיוחד לעור עדין. מתעצלת להסיר איפור? סובלת מעור עדין במיוחד? לד"ר האושקה פתרון קל ויעיל עבורך. תחליב ניקוי הפנים של ד"ר האושקה בעל מרקם קליל היעיל במיוחד להסרת איפור ולניקוי פנים יסודי מלכלוך וזיהומים. תמציות הדגנים הטבעיות יזינו את עורך ויעניקו לו מראה מחודש, ויחד עם שמן השקדים המתוקים והחוחובה עורך ישמור על איזון טבעי לאורך זמן. אם את סובלת מעור יבש ורגיש, תתכונני להתמכר: תחליב לניקוי הפנים, התוצאות מיד נראות!
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
סרום מחייה ללילה
מוצרי ד״ר האושקה פותחו מתוך גישת הטיפול ההוליסטית, גישה המתחשבת בתהליכים הטבעיים של העור. הגישה מתבססת על רציונל של ריתמוס (קצב) שקיים בטבע וכולנו מושפעים ממנו - ריתמוס יומי וחודשי וריתמוס יום ולילה. שגרת הלילה בתכשירי ד"ר האושקה מכוונת ליצור תמיכה והמרצה של תהליכי ההתחדשות של העור, כך שהתחושה בבוקר תהיה של עור רענן וחיוני. סרום הלילה מצטרף אל מגוון תכשירי הבסיס היומיומיים לכל סוגי העור, זהו סרום ייחודי שמרכיביו נובעים מהתפיסה הייחודית של דר' האושקה לטיפול נטול שמנים בלילה. הסרום מספק תמריץ נוסף לתמיכה בתפקודי ההתחדשות הליליים של העור, מעצים ומחזק את תהליכי ההתחדשות שמרחשים בלילה והעור רגוע, רענן וחיוני בבוקר. דבר חיוני במיוחד בתקופה האולטרה מודרנית שבה הריתמוס הלילי של הגוף והעור מאותגרים.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
אמפולה טיפולית ללילה
אמפולות טיפוליות - 50 יחידות לכל סוגי העור זקוקה להעניק לעורך חיים מחודשים? לד"ר האושקה דרך מושלמת לחידוש עור פנייך. האמפולות הטיפוליות שמאזנות את פעילות השומניות בעור, יחדירו לעורך לחות ויחדשו אותו ממראה חיוור וחסר חיים לפנים זוהרות וקורנות. למה אמפולות של ד״ר האושקה ? • טיפול המעניק איזון, לחות, עידון וחיזוק • תמיכה בפעילות ההתחדשות של העור בלילה • האמפולות מסייעות לעור יבש לייצר לחות, לעור רגיש להתחזק, לעור שמן ובעייתי להתאזן, לעור מבוגר נוטה לקימטוטים להתחזק ולהתגמש. • תמיכה מעמיקה בפעילות ההתחדשות של העור. • האמפולות מגבירות את חיוניות עור הפנים. התכשיר הטיפולי תומך בתהליך המחזורי הטבעי לחידוש העור במשך 28 ימים, ומשמר את הלחות לתקופות חסרות איזון הנובעות מלחצים, נסיעות, חילופי עונות או במהלך ההכרות עם סדרת מוצרי הטיפוח של ד"ר האושקה.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
אמפולה טיפולית לעור עדין
לעור רגיש, אדמדם ונוטה לקופרוז העור שלך רגיש ומגורה? לד"ר האושקה פתרון יעיל וטבעי עבורך. למה אמפולות לעור רגיש ? • טיפול בעור אדמדם, רגיש ונוטה לקופרוז • חיזוק כלי הדם בעור הנוטה לקופרוז ואדמומיות • מתאים לעור אחרי חשיפת יתר לשמש או לאחר פילינג עמוק המרכיבים הטבעיים מסוג בוראג', קמומיל, הממליס והורוד בשילוב עם מלכיט ירגיעו וירככו את עורך, יחדשו תאים פגומים ויעניקו לך מראה רענן ובריא. יעיל במיוחד לטיפול בעור עם רגישות יתר.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
סרום מחדש
למיצוק ושיקום עור בוגר העור שלך מלא חריצים קטנים? מרגישה רפויה בפנים? לד"ר האושקה פתרון מושלם לחידוש מראה הפנים שלך. הסרום הפעיל, ימצק את עורך הבוגר ויפחית מראה קמטים עדינים בפנייך, למרקם רך ונעים למגע. הסרום המחדש מופק מתמצית זרעי חבושים, ניצנית, תלתן אורגני ודבש היעילים בהזנה עשירה לעור ולתמיכה בתפקודים הטבעיים להתחדשות מרקם התאים בעור בוגר. תוך מספר ימים תחושי בהבדל, עורך יהפוך לחזק יותר, בריא יותר וקורן יותר.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טונר לעור רגיל-יבש
טונר לעור רגיל, יבש או רגיש האם את מרוצה מניקוי פנייך? מעוניינת להעניק עוד זוהר לעורך. לד"ר האושקה פתרון מושלם עבורך. הטונר של ד"ר האושקה ישלים את תהליך הניקוי עם תערובת צמחים המופקת מתמציות אנתיליס והממליס שירעננו את מרקם עורך, יעדנו את הנקבוביות ויאזנו את עור פנייך. הטונר מעניק לעור רעננות חדשה ומעודד את העור לשמירה על לחות.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טונר לעור שמן ומעורב
טור לעור שמן ומעורב לעור מעורב, נוטה לשמן או שמן. הטונר משלים את פעולת הניקוי ומסייע באיזון השומן וחיטוי העור. הטונר לעור שמן ומעורב שנרקח במיוחד לאיזון העור השמן, מעדן מראה של נקבוביות רחבות ומזין את העור בחיוניות טבעית. תמציות האנתיליס, הקלנדולה, כובע הנזיר, אכניצאה, הממליס והחיננית יאזנו את ייצור השמנוניות בעורך ויעניקו לו מרקם חלק למגע ובריא למראה.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת התנסות - שגרת הלילה של דוקטור האושקה
ערכת התנסות - מוצרי שגרת הלילה של ד״ר האושקה מעוניינת להתנסות בטיפוח העור בלילה לפי שיטת ד״ר האושקה ? במיוחד בשביל זה יצרנו ערכת ניסיון מפוארת בגודל מיוחד לנשיאה, ואספנו חמישה מוצרים מובילים בשגרת הלילה שלנו. קרם ניקוי, תחליב ניקוי, טונר, מסכה מחייה, סרום הלילה. מוכנה להתחיל בחוויה?
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic