סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קטלוג מוצרים > איפור ד"ר האושקה > מייקאפ פודרות וסמקים:
מייקאפ פודרות וסמקים

מרקם עור זוהר ובריא ידגיש את תווי פניך והיופי שבך.
המייקאפ הטבעי שלנו יסייע במראה עור מאוזן ובריא, יטשטש פגמנטציה ואדמומיות בעור הפנים.
המייקאפים ישתלבו באופן טבעי עם גוון העור שלך, הפודרות והסמקים הטבעיים ידגישו את חיוניות עור הפנים.

צמח מוביל בסדרה - אגוז  לוז

המייקאפים, הפודרו והסמקים ייצרו איזון אסטתי ויעניקו לעורך שוב את הזוהר שבך.


מייק-אפ
סובלת מעור חיוור ונטול ברק? לד"ר האושקה פתרון בריא עבורך. המייק-אפ על בסיס נוזלי, עדין, יחזק את הזוהר הקורן והטבעי של עורך, ויעניק לך מראה אחיד ונקי מפגמים. הפיגמנטים המינרלים מעניקים מראה אחיד לעור הפנים. תמציות הצמחים והשעוות מעניקות לעור הזנה, לחות, והגנה לאורך זמן.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ברונזר
מעוניינת במראה שזוף בלי להישרף מהשמש? לד"ר האושקה דרך טבעית ובריאה עבורך. ברונזר פודרה קלילה וזוהרת לפנים, לצוואר ולכתפיים, יעניק לך כיסוי שקוף ומראה בריא ושזוף, גם בעונת החורף.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
סומק דואו
סומק דואו 2 גוונים במוצר אחד מגיע ב-3 סוגי פלטות רוצה לגלות סוד פשוט ומהיר למראה רענן ובריא? נסי את הסומק של ד"ר האושקה. סומק עדין בגוון קסום המזכיר את צבעי המדבר הפסטורליים, מתמזג בקלות בעור וסופג שמנוניות יתר לאיזון ותחושה מרעננת לאורך כל היום. הפיגמנטים המינרלים יעניקו ללחיים שלך מראה טבעי, זוהר ומלא ברק.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
קונסילר נוזלי
בשלושה גוונים טבעיים סובלת מאקנה וכתמים לא אסתטיים בעור? לד" האושקה פתרון טבעי עם כיסוי מושלם עבורך. הקונסילרים הנוזליים, עם הסטיק לשימוש נוח ופשוט, מעדנים ומסתירים מראה אדמומי, פצעונים, אקנה ועור עם פיגמנטציה פגומה, למראה חלק, אחיד ובריא.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
פודרה דחוסה
3 גוונים של פודרה סובלת מעור מבריק ושמנוני? לד"ר האושקה פתרון טבעי ומונע ברק מיותר. אבקת המשי ותמצית עלי כותרת הורד מפחיתות מראה מבריק ושמנוני ומרגיעות את העור, לתחושה רעננה לאורך כל היום. הפודרה נוחה לשימוש ומצוינת לנסיעות ולנשיאה בתיק.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
פודרה בתפזורת
פודרה בתפזורת לכל גווני העור סובלת מעור מבריק ושמנוני? לד"ר האושקה פתרון טבעי ומונע ברק מיותר. אבקת המשי והטפיוקה יפחיתו מראה מבריק ויעניקו לעורך תחושה רכה ורעננה עם פיזור שווה בכל חלקי הפנים. לגימור מושלם, מומלץ להשתמש לאחר מריחת מייק-אפ.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
פודרת ברונזר
שילוב מושלם עם כל גווני העור רוצה להרגיש זוהרת ולהיראות שזופה בכל עונות השנה? לד"ר האושקה דרך מושלמת עבורך. הברונזר העדין במיוחד, יעניק לך מראה זוהר, בריא ושזוף, ויחדיר למרקם עורך הזנה המתאימה גם לעור רגיש במיוחד.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic