סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


בהתאמה אישית > עור יבש:


מוצרי טיפוח הפנים לעור יבש

סובלת מעור יבש ונטול ברק? מפחדת להגיע למצב אינטימי של מגע בגלל עור מחוספס? לד"ר האושקה יש פתרונות עבורך! עור יבש אינו נעים גם למראה וגם למגע. התחושה מחוספסת, יבשה והדוקה והמראה חיוור, חסר זוהר וברק. לא משנה כמה קרם לחות תמרחי - תאי העור שלך פשוט לא מסוגלים לשמור על הלחות הטבעית שלו. 

זהירות! הימנעי מדיכוי תהליכי העור הטבעיים

דיכוי כזה מתרחש כאשר את "חונקת" את עורך בקרם לילה וקרם לחות סמיכים במיוחד, אלו מפריעים ליכולות הטבעיות של לחות העור וגורמות לך לפתח תלות במוצרים מלאכותיים. ד"ר האושקה מציע לך תכשירי קוסמטיקה טבעית ואורגנית הפועלים עם תהליכי העור הטבעיים, ומכוונים אותו למצב מאוזן ובריא.

למה את סובלת מעור יבש וחסר איזון? לפניך כמה סיבות אפשריות...

Ÿ דיאטה או תזונה לא מאוזנת

Ÿ טיפולי אקנה

Ÿ תכשירי ניקוי על בסיס סבון

Ÿ תהליך ההזדקנות הטבעי של העור

Ÿ שינוי בעונות ובמזג אוויר

ההמלצה שלנו להשבת חיוניות העור

1. נקי את עורך - קרם ניקוי פניםקרם ניקוי ללא סבון, מסיר לכלוך ועודפי שומן מעור הפנים, מעודד וממריץ בעדינות ובטבעיות את קילוף העור החיונית שמדובר בעור יבש.

2. השתמשי בתחליב או במרכך - תחליב לפנים מסייע להחדרת נוזלים, ממריץ את מראה גמישות העור ומטהר את הנקבוביות ללא ייבוש. אמפולת לילה לשימוש מחזורי של 28 ימים, מספר פעמים בשנה, מסייע בשמירת איזון העור וחידוש מחזוריות הבריאות וההתחדשות של עורך.

3. מרחי קרם לחות  - קרם לחות ליום מרענן ומעודד את העור להפקת רמת שמנוניות מאוזנת, מרגיע ומגן ביעילות על העור. קרם יום ורדים מעניק הגנה יומיומית לעור יבש, מומלץ להוסיף נגיעה קלה מעל שכבת קרם לחות ליום.

4. לתוצאות מרביות מסכת לחות- מסכת לחות טיפול עמוק ואינטנסיבי שבועי להחדרת לחות לעור, למגע רך ומלטף, עידוד הלחות וחידוש העור בטבעיות. 

הסיפור האמיתי: טיפוח העור של ד"ר האושקה

"אני לא יכולה להתחיל לתאר בכלל כמה אני אוהבת את המוצרים שלכם. נגמלתי משימוש במוצרים גדושים בכימיקלים שמנסים למכור לנו "שיקוי פלא", אני כבר לא משתמשת בהם בשנה האחרונה וכעת נראית ומרגישה נפלא. סדרת מוצרי הטיפוח לפנים של ד"ר האושקה החיתה מחדש את העור היבש והרגיש שלי. תודה על כל מה שאתם עושים, אני מעריצה נאמנה!" דיאנה ה. MA

טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic