סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


בהתאמה אישית > עור רגיל:


מוצרי טיפוח הפנים לעור רגיל

לעור גמיש, מאוזן וזוהר ביופיו
כמה זמן את משקיעה בבריאות העור שלך? כדאי שתדעי, זה משהו הבולט לעין. אם תטפלי בעורך כמו שמגיע לו - הוא יהפוך לרך וגמיש, חלק ורענן, יקרין זוהר ויתמלא באור ובברק. אל תדאגי, אין זה אומר השתעבדות לטיפוח העור הקדישי רק מספר דקות ביום לטיפול בעור הפנים תוך שימוש במוצרים המוצגים למטה.  את התוצאות תראי במהרה ואלו יישארו לימים ואפילו לשנים...

סדרת מוצרי טיפוח העור של ד"ר האושקה מציעה לך תכשירי קוסמטיקה טבעית ואורגנית וטכניקות מיוחדות התומכות בתהליכים הטבעיים של העור לטיהור, איזון והתחדשות.

ההמלצה שלנו לשמירה על חיוניות העור

1. נקי את פניך - קרם ניקוי פניםקרם ניקויללא סבון, מסיר לכלוך ועודפי שומן מעור הפנים, מעודד וממריץ בעדינות ובטבעיות את קילוף העור.

2. השתמשי בתחליב או במרכך -תחליב לפנים מסייע להחדרת נוזלים, ממריץ את מראה גמישות העור ומטהר את הנקבוביות ללא ייבוש. אמפולת לילה מחזורית לשימוש מחזורי של 28 ימים, מספר פעמים בשנה, מסייע בשמירת איזון וחידוש מחזוריות הבריאות וההתחדשות של עורך.

3. מרחי קרם לחות  - קרם יום חבושים שומר על בריאות ורעננות העור למשך כל היום. תרכובת תמצית זרע החבוש, שעוות החבוש והדונג מחדירים לעור לחות חיונית ומעניקים לו הגנה עדינה.

לתוצאות מרביות

תכשיר האדים לאמבטיה ומסכת החמר המטהרת -  פותחים ומטהרים נקבוביות, להבהרת גוון העור, הסרת לכלוך וזיהומים שנספגו בעור, והפחתת מראה של כתמים ונקודות שחורות.

מסכה מחדשתמסכה מחדשת טיפול שבועי נפלא לכל סוגי העור, מחייה במהירות עור חיוור ועמום ומפחיתה מראה של נקבוביות.


הסיפור האמיתי: טיפוח העור של ד"ר האושקה

"פגשתי במוצרים שלכם לראשונה דרך מומחית לטיפוח העור אצל מרת'ה ויניאד, שהמליצה לי על קרם הניקוי לעור רגיל כמוצר משלים ומושלם לשימוש באופן עצמאי. 3 שנים מאוחר יותר, אני עדיין משתמשת בו ועדיין נדהמת שמצאתי מוצר שמטהר ומנקה את העור בלי לקרוע אותו". רייצ'ל פ. ניו-יורק

 

טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic