סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


בהתאמה אישית > עור רגיש:


מוצרי טיפוח הפנים לעור רגיש
סובלת מעור רגיש, אדמומי ומגורה? משינוי בעור בעונות מעבר? לד"ר האושקה יש פתרונות עבורך. יתכן ועורך נראה תמיד אדמומי ומגורה, או שמצב זה של העור מופיע בתקופות שונות של שינויים רגשיים וסביבתיים. סדרת טיפוח העור של ד"ר האושקה מציע מוצרים מזינים המאזנים עור רגיש ועור בעל רגישות יתר.

עור רגיש ועור בעל רגישות יתר - מה ההבדל?

ד"ר האושקה מגדיר עור רגיש בשני מצבים: עור רגיש ועור בעל רגישות יתר.

עור רגיש נראה מגורה, דלקתי, אדמומי ונגרם מחולשה כרונית של הנימים, כפי שניתן לראות בתופעות של Rosacea ו- Couperosevהנחשבות מבחינה רפואית למצב כרוני של עור רגיש המלווה באדמומיות ובורידים בצורת קורי עכביש על הלחיים או על האף, אם את סובלת ממצב כרוני כזה גשי לאבחון מקצועי אצל רופא מומחה. 

רגישות יתר בעור היא בלתי צפויה. גורמים רבים יכולים לעורר תגובה למחלות עור, בינהם מתח, זיהום, אלרגיות, חשיפה לשמש, כימיקלים, מוצרים ביתיים, תזונה ואפילו פעולה פשוטה של נגיעה בפניך.

ההמלצה שלנו להשבת חיוניות העור

1. נקי את עורך - קרם ניקוי פניםקרם הניקוי לניקוי עדין, מתאים לרוב סוגי העור. חלב ניקוי יכול לשמש כקרם ניקוי יומי לעור בעל רגישות יתר.

2. השתמשי במי פנים או במרכך - טונר לפניםלרענון וטיהור נקבוביות, לתמיכה במוצקות ובגמישות עורך. אמפולה טיפולית לעור רגיש מושלמת לטיפול בעור אדמומי או עם נטיה ל- rosacea או couperose. ניתן להשתמש באמפולה במקום מי פנים עד לשיפור ברגישות העור. טיפול פנים אינטנסיבי 03 להרגעת עור בעל רגישות יתר, מרכך, מייצב ומגביר את גמישותו ויכולת ההתאוששות הטבעית של העור.

3. מרחי קרם לחות - קרם יום ורדים או קרם ורדיםקרם יום ורדים לייט מומלצים לשימוש כתכשירי לחות יומיומיים, להרגעה והגנה על עור יבש ורגיש. 

לתוצאות מרביות

מסכת הרגעה מאזנת את תפקודי העור, מרגיעה והופכת עור אדמומי ומגורה לרגוע ובעל גוון טבעי ובריא.

הסיפור האמיתי: טיפוח העור של ד"ר האושקה

"רק רציתי לומר תודה לכם ולכל המוצרים הנפלאים שלכם! כרגע אני בת 30 וסובלת מעור רגיש במיוחד. כל מוצר שניסיתי בעבר שרף או השאיר אותי עם התפרצויות של אקנה או גרם ליובש. בביקורי בבוטיק מקומי, המליצו לי לנסות את המוצרים של ד"ר האושקה - רגע ששינה את חיי. אני יודעת שזה עלול להישמע טיפשי, אך כמעט פרצתי בבכי כששטפתי את פניי והעור שלי הרגיש חלק ורגוע. אני מעריצה גדולה וממליצה על המוצרים שלכם לכל מי שאני מכירה!" לטיסיה א. ניו מקסיקו

 

טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic