סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קטלוג מוצרים > טיפוח הפנים > ערכות התנסות ד"ר האושקה:
ערכות התנסות ד"ר האושקה

ערכת טיפוח לעור בוגר
- ערכת טיפוח לעור בוגר או עור הזקוק לשיקום. - ערכה אידיאלית למתנות. - ערכה המכילה גדלים נוחים במיוחד לנסיעות. - הערכה כוללת 5 מוצרים. הסדרה המחדשת של ד״ר האושקה היא הסדרה היוקרתית של החברה ומיועדת לעור בוגר. מגוון המוצרים של הסדרה מבוסס על נוסחה ייחודית המבוססת על צמח התלתן האדום אשר מסייע לתאי העור להתחדש, ולתמוך בתהליכי החידוש העצמי שלו. הסדרה ממריצה, מחדשת, ממצקת, מעדנת ומחייה את עור הפנים והגוף. הערכה לעור בוגר כוללת - קרם עיניים לעור בוגר 2.5 מל - מטשטש קמטים. סרום לעור בוגר 2.5 מל - מאזן את עור הפנים ומעניק לו חיות. קרם יום לעור בוגר 5 מל - מעניק לחות לעור הפנים ומעודד תהליכי חידוש הקיימים בעור. קרם צוואר ודקולטה לעור בוגר 5 מל - מעניק לעור איכויות של התחדשות. מסכה ממצקת 5 מל - מסכה הממצקת את העור ומעניקה לו לחות.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת טיפוח לעור מעורב
- ערכת טיפוח לעור מעורב. - ערכה אידיאלית למתנות. - ערכה המכילה גדלים נוחים במיוחד לנסיעות. - הערכה כוללת 5 מוצרים. מעוניינת לנסות מוצרים מסדרת מוצרי הטיפוח של ד"ר האושקה? במיוחד בשביל זה יצרנו את הערכה לעור מעורב, אספנו מוצרים עוצמתיים הפועלים עם התהליכים הטבעיים של העור, ויהפכו את עורך לנקי, בריא ומלא חיוניות וזוהר לאורך זמן. הערכה כוללת - קרם ניקוי 10 מל - ניקוי העור והפחתת נקבוביות פתוחות. טונר לפנים 10 מל - לאיזון עור הפנים. קרם יום מליסה 5 מל - קרם המפחית ברק ומסייע באיזון העור. אמבט אדים 10 מל - להכנה של עור הפנים לניקוי עמוק. מסכת חימר 10 גרם - לניקוי עמוק. מסכה מחדשת 5 מל - מסכה המעניקה מראה אחיד לעור הפנים.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת טיפוח - המוצרים המובילים של דוקטור האושקה
- ערכת טיפוח - המוצרים המובילים של דר האושקה - ערכה אידיאלית למתנות. - ערכה המכילה גדלים נוחים במיוחד לנסיעות. - הערכה כוללת 5 מוצרים. ערכת טיפוח הכוללת - קרם ניקוי- מנקה עדין. משאיר את העור רענן- לכל סוגי העור. 10 מ"ל טונר לעור רגיל- מחזק ומעורר את העור. תחושת רעננות מיידית 10 מ"ל קרם יום חבושים- מעורר, מעניק ומשמר את הלחות בעור הפנים 5 מ"ל שפתון טיפולי סטיק- לשפתיים רכות כמשי. איתך בכל מקום! גודל מלא! 4.9 גר קרם ידיים- מעניק לחות ומגן. נספג בקלילות. 10 מ"ל
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת טיפוח העור בלילה
- ערכת טיפוח העור בלילה. - ערכה אידיאלית למתנות. - ערכה המכילה גדלים נוחים במיוחד לנסיעות. - הערכה כוללת 5 מוצרים. מהי שיגרת הלילה שלך ? תעניקי לעצמך ערכת טיפוח העור בלילה ותאפשרי לעור שלך ליהנות מכוחות הלילה, להתחדש ולנשום בחופשיות. הערכה כוללת - - תחליב ניקוי 10 מל - תחליב המסיר איפור ומשמש גם כניקוי פנים. - קרם ניקוי 10 מל - קרם המנקה את העור ומשאיר אותו רענן ומוכן למוצרי הלילה. - טונר 10 מל - מאזן ומעניק לחות ללא שומן לעור הפנים. - סרום לילה 2.5 מל - סרום המעודד את תהליכי ההתחדשות של העור, מאפשר לעור לנשום בחופשיות בלילה. - מסכה מחדשת 5 מל - מסכה המעדנת את העור ומעניקה לחות, אידיאלית לכאלה שמעוניינות לעבור לשגרת הטיפוח הלילית של האושקה, אך מתקשות במעבר ממוצרים עם רכיבים שומניים למוצרים ללא שומן.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic