סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קטלוג מוצרים > טיפוח הפנים > ערכות התנסות ד"ר האושקה:
ערכות התנסות ד"ר האושקה

ערכת טיפוח פנים לעור רגיל או יבש
ערכת טיפוח הפנים-לכל סוגי העור לעור רגיל, יבש או עדין מעוניינת לנסות מוצרים מסדרת מוצרי הטיפוח לפנים של ד"ר האושקה? במיוחד בשביל זה יצרנו ערכת ניסיון מפוארת בגודל מיוחד לנשיאה, ואספנו שישה מוצרים נהדרים לניקוי, רענון וחידוש גמישות העור: קרם ניקוי, תחליב ניקוי, טונר לפנים, קרם לחות מחייה, קרם יום ורדים וקרם יום חבושים, שיזינו את עורך ויעניקו לך מראה בריא וקורן בכל זמן שתבחרי. מוכנה להתחיל בחוויה?
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת טיפוח פנים לעור מעורב-שמן- להתנסות או נסיעה
ערכת טיפוח פנים - לעור בעייתי לעור שמנוני ומעורב מעוניינת לנסות מוצרים מסדרת מוצרי הטיפוח לפנים של ד"ר האושקה? במיוחד בשביל זה יצרנו ערכת ניסיון מפוארת בגודל מיוחד לנשיאה, ואספנו שישה מוצרים מושלמים לניקוי, איזון, וטיהור עור שמנוני הסובל מאקנה ונקודות שחורות: קרם ניקוי, טונר, שמן יום מאזן, מי אמבט לפנים, מסכת חמר לניקוי ומסכה מחייה, שיסירו לכלוך וזיהום מעורך, יצמצמו מראה נקבוביות ויאזנו את ייצור השמנוניות, למראה בריא וקורן בכל זמן שתבחרי. מוכנה להתחיל בחוויה?
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
ערכת התנסות- הסדרה המחדשת
מעוניינת לנסות מוצרים מסדרת המוצרים לעור בוגר של ד"ר האושקה? הסדרה המחדשת של ד״ר האושקה היא הסדרה היוקרתית של החברה ומיועדת לעור בוגר. מגוון המוצרים של הסדרה מבוסס על נוסחה ייחודית המבוססת על צמח התלתן האדום אשר מסייע לתאי העור להתחדש, ולתמוך בתהליכי החידוש העצמי שלו. הסדרה ממריצה, מחדשת, ממצקת, מעדנת ומחייה את עור הפנים והגוף.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic