סדרות ד"ר האושקה:הרשמי להדרכת
ד"ר האושקה

  • הוראות שימוש במוצרי הקוסמטיקה
  • מידע חיוני לבריאות העור
  • חדשות ומבצעים


קרם גוף

קרם גוף חבושים - לחות מרעננת
לכל סוגי העור האם את מזינה את גופך בלחות מספקת? לד"ר האושקה דרך מושלמת לשמירת לחות העור. השמנים הצמחיים ירעננו ויחדירו לחות נעימה מתמציות חבוש, שזיף וגזר. הקרם הקליל יגן על עורך מיובש ויעניק לגופך מרקם רך ומלטף. למניעת יובש- תמצית זרעי החבוש תשמור על לחות בריאה ותמנע יובש לא נעים בעורך. חיזוק- תמציות המרווה והשזיף יחזקו ויאזנו את עורך. הזנה מתמשכת- שמן החוחובה ושמן הזית מחדשים ומזינים עור יבש. רכות מלטפת- התחליב המפנק ירכך את עורך למגע עדין ונעים.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
קרם גוף שקדים- מרגיע ומאזן את העור
קרם גוף שקדים קרם גוף עשיר במיוחד מתאים לעור עדין ושומר על לחות לאורך זמן. שמן שקדים המכיל תמציות היפריקום מרגיעות ואנתיליס מאזן, מחזקים ומחליקים עור עדין. היפופיאה, חבושים ואלתיאה מאזנים את הלחות בעור ומשאירים את העור רך ומשיי למגע. *עד גמר המלאי
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
קרם גוף לימון ולמונגראס - למיצוק ורענון כל סוגי הע
מחפשת דרך להתחיל את הבוקר ברעננות ממריצה? לד"ר האושקה דרך מעולה בשבילך להתחיל את היום. ניחוח הלימונים הטריים יעניקו לעורך תחושה מרעננת וימלאו את מצברי האנרגיות בגופך. שימוש בתחליב גוף לימון יסייע למצק את עורך ויותיר את המגע רך ומלטף לאורך כל היום. תמציות המרווה והשזיף תורמות להתחדשות העור, והשילוב בין שמן הזית הטהור לשמן החוחובה ישמרו על עורך לח ומוגן לזמן ארוך. לחידוש האנרגיות- שמן הלימון האתרי יחדש את מצברי האנרגיות בגופך. לחות מתמשכת- תמצית זרעי החבוש יעניקו לעורך לחות לאורך זמן. הגנה מרבית- שמני החוחובה והזית ירככו ויגנו על עורך מהשפעות סביבתיות. מיצוק העור- תמציות השזיף והמרווה יחדשו וימצקו את עורך.
פרטים נוספים
להגדלה לחץ להגדלה
טיפוח הפנים של ד"ר האושקה מתחיל בשיטת ניקוי ייחודית לעור הפנים שלך...

התאימי את הטיפול
הנכון לעור פנייך

בקרי בקטלוג המוצרים של ד"ר האושקה  

חנויות מובחרות בהן תמצאי את מוצרי ד"ר האושקה...  
בניית אתרים בניית אתרים
יעל וויס | עיצוב האתר    כתיבה שיווקית | Web - Traffic