fbpx

תשלום מאובטח בכרטיס אשראי או דרך פייפאל

100% קוסמטיקה טבעית באישור תו התקן NATRUE

חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תתחדש.י

מגיע לך קרם ידיים מחדש*
*מוגבל ליחידה אחת לכל לקוח/ה במשך תקופת המבצע

שבע עובדות שישנו את עור פניך

מדוע ד”ר האושקה לא ממליץ על קרם לילה?

א. כשאנו ישנים, עורנו עובד קשה לצורך התחדשותו, איזון ייצור השומן והוצאת הפסולת.

ב. קרם הלילה מפריע לפעילויות נחוצות אלה ועם הזמן, העור מסוגל פחות ופחות לדאוג לעצמו. קרם הלילה מאותת לבלוטות החלב כי לעור אין צורך בהן. התוצאה: מעגל קסמים של עור יבש מאוד, הזקוק לקרם הלילה כדי לשוב ולהרגישנורמלי“.

על מה ד”ר האושקה כן ממליץ?

א. שיטת הניקוי של דר האושקה מאפשרת לעור להמשיך ולבצע את פעולותיו החיוניות בלילה. אנו ממליצים על ניקוי הפנים ושימוש בטונר מאזן לפני השינה.

ב. אמפולה טיפולית ללילההאמפולה מכילה פורמולה על בסיס מים המכילה שמן ורדים אתרי ומיהולים הומיאופתים של תמציות צמחים, התומכים בחידוש ואיזון ייצור השמן. השתמשי בו במשך 28 ימים, משך הזמן שלוקח לעור להתחדש, כדי לעודד חזרה לעור פנים מאוזן, חלק וקורן.

ג. סרום מחדש–  אם את בעלת עור בוגר, המוצר החדש שלנו, סרום מחדש, יהווה עבורך פתרון מצוין לטיפול לילי. הסרום מאפשר לעור לבצע את פעילויותיו החיוניות בלילה ובד בבד ממצק את העור ומחליק קמטים.

מדוע ד”ר האושקה ממליץ על שמן יום מאזן?

א. אולי זה נראה לנו מנוגד בתחילה, למרוח שמן על עור שמנוני. אך למעשה, זה הדבר ההגיוני ביותר. העור יודע שעליו לייצר יותר שמן כאשר הוא יבש ולייצר פחות שמן, כאשר הוא מאוזן.

ב. סבונים אשר אינם מכילים שמן וטיפולי אקנה המייבשים את העור, מסירים את ההגנה של העור, ומשאירים אותו פגיע. שימוש במוצרים אלה מאותת לבלוטות החלב לייצר עוד שמן, כי העור מרגיש בחסר, משום שהמוצרים ייבשו אותו.

ג. שמן יום מאזן מספק שכבה קלה של שמני ותמציות צמחים המותאמים לאיזון ייצור השמן ולהקטנת הופעת הפצעונים.

מדוע ד”ר האושקה ממליץ על קרם לחות קל לעור יבש?

א. מריחת קרם עשיר וכבד על עור יבשמרמהאותו לחשוב כי הוא מייצר יותר מדי שמן. התוצאה: העור יפחית את ייצור השמן ובכך ינציח את מעגל היובש.

ב. קרם לחות נוזלי הוא קרם קל ולכן תומך בייצור השמן של העור. בנוסף, הוא מספק מספיק לחות להרגשה נעימה לעור היבש. עם הזמן, העור יחזור לאיזון הטבעי שלו, ויוכל לספק את הלחות של עצמו, בלי להיות תלוי בגורמים חיצוניים.

מה קורה לעורך בתהליך הניקוי ומה לא צריך לקרות?

א. תהליך הניקוי הוא הבסיס של טיפוח הפנים של דר האושקה. הסיבה לכך פשוטה: הלכלוך גורם לפצעונים וסותם את הנקבוביות.

ב. לא רבים יודעים כי גם ניקוי יתר פוגע בעור. ניקוי יתר נגרם בגלל שפשוף הפנים באגרסיביות או שימוש במוצרי ניקוי המייבשים את העור והמכילים חומצה. ניקוי יתר מסיר את ההגנות הטבעיות של העור, ומותיר עור מגורה, יבש ובעל נטייה להתבגרות מוקדמת.

ג. בדר האושקה, אנו משתמשים בקרם הניקוי בשיטתלחיצה וגלגול“. בכך ניתן לשמר את שכבת ההגנה הטבעית של העור, תוך הסרת הלכלוך ושאריות איפור.

ד. שיטתלחיצה וגלגולמעודדת את פונקציות הניקוי של מערכת הלימפה. התוצאהעור פנים נקי וזוהר.

רוצה ללמוד מהי הדרך הנכונה לנקות את הפנים?

האיכות הגבוהה של המרכיבים שלנו מבטיחה את המוצרים הטובים ביותר

א. לכל מרכיב שנבחר במוצרי הטיפוח של דר האושקה יש תפקיד חשוב: לספק לחות חיונית, לעודד את גמישותו של העור, לעורר את הפונקציות הטבעיות של העור ולהוסיף ניחוח טבעי ומרענן. כל רכיב נבחר בקפידה כדי לספק לכם את המוצר היעיל והטוב ביותר.

ב.  חברת האם של דר האושקה,WALA, חוקרת ועובדת כבר משנת 1935 עם תמציות צמחים ומינרלים. לאורך השנים החברה פיתחה הבנה עמוקה על הדרך שבה צמחים מסוימים משקפים את התפקודים הטבעיים של העור והדרך שבה הם מתמרצים את העור להפוך את העור למאוזן וקורן.

ג.  כל המקורות לרכיבים שלנו הם טבעיים ומגודלים באופן אחראי כלפי הסביבה והחברה. חברת WALA  שומרת על הסביבה ועליכם על ידי שימוש ברכיבים ביודינאמיים ואורגנים. החברה אחראית גם על פיתוח קואופרטיבים חקלאיים במדינות נחשלות הדואגים לתנאי סחר הוגן. קואופרטיב אחד כזה נמצא בבורקינה פאסו, אפריקה. שם עזרה החברה לקבוצת נשים לייצר את חמאת השיאה שלה בתנאי סחר הוגן ובחקלאות אורגנית. כיום כל חמאת השיאה שמשתמשים בה במוצרי דר האושקה מיוצרת על ידי הקואופרטיב הנשי הזה.

ד.  לחברת WALA  גן וחווה ביודינאמיים שהיא עצמה מפעילה ומתחזקת. גם מהגנים הפורחים האלה נאספים הצמחים ומגיעים למוצר הקוסמטיקה הסופי.

ה. המשמרים הצמחיים והבוטניים שלנו עוזרים למוצר לשמר חיי מדף ללא תוספים כימיים.

ו. קוסמטיקה של דר האושקה היא 100% טבעית כבר יותר מ– 40 שנה. כיום דר האושקה מקבל, בנוסף לתארים הרבים שלו כטבעי ואורגני, את תו התקן החדשני ביותר בתחום קוסמטיקה הטבעית NATRUE.

תקן NATRUE

  • תקן NATRUE  מבטיח שהמוצר עומד בקריטריונים הנוקשים ביותר הקיימים כיום, כפי שנקבעו על ידי ארגון חיצוני ללא מטרות רווח.
  • NATRUE  הוא ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח שנוסד על ידי החלוצים בתחום קוסמטיקה טבעית והאורגנית .

בנוסף, מוצרי דר האושקה מחזיקים כבר שנים בתו התקן הישן יותר למוצרי קוסמטיקה טבעיים – BDIH.

למה ד”ר האושקה אומר כי עורך הוא חכם

א. לעורך יש יכולת מופלאה לדאוג לעצמו ולהגיב תמידית לשינויים בסביבה החיצונית והפנימית שלך. הוא זקוק לקצת עידוד ועזרה לאורך הדרך. למשל במצבים של שינויי מזג אוויר או חוסר איזון כללי.

ב. המפתח הוא לעודד ולחזק את המנגנונים הטבעיים של העור.

מדוע ד”ר האושקה שונה מכל קוסמטיקה אחרת?

א. שלא כמו קוסמטיקה רגילה אשר מתערבת בתפקודים הטבעיים של העור והקצב הטבעי שלו, הקוסמטיקה של דר האושקה מכבדת את העור, ומאפשרת לו להתנקות, לאזן ולחדש את עצמו.

ב. הקוסמטיקה שלנו נשענת על עשרות שנים של ידע צמחי ומשלבת גישות מסורתיות (קטיפת צמחים והכנת תמציות בצורה ידנית) עם מדע מודרני (בדיקות מעבדה משוכללות ופס ייצור חדשני). התוצאה היא קוסמטיקה עדינה ובה בעת אפקטיבית, שעובדת בצורה הוליסטית עם העור ועוזרת לו להגיע למצב של איזון.

ג. התוצאה של גישת דר האושקה והמוצרים שלנו היא בזוהר חיצוני ופנימי שאינו דוהה ושמור רק ליופי אמתי ובריא.

מדוע טיפול הפנים שנערך על ידי קוסמטיקאית מומחית מטעם ד”ר האושקה הוא שונה מטיפולי הפנים שאתם מכירים?

א. המפתח לטיפולי הפנים שלנו נשען על איזון וקצב. הטיפולים המיוחדים שלנו נועדו לתמוך ולאזן את מצב העור, אך גם את מצב הנפש.

ב. הקוסמטיקאיות של דר האושקה משתמשות במגע רך וריתמי, כדי להדריך אותך לרוגע ושלווה ולהמריץ את הלימפות למלא את תפקידן החשוב בניקיון.

מדוע ד”ר האושקה שונה מכל קוסמטיקה אחרת?

כאשר הקוסמטיקאיות משלבות בין ההכנות המיוחדות של דר האושקה וכוחו של המגע, הקוסמטיקאיות של דר האושקה תומכות ביופי הטבעי של העור ומוציאות את כל היפה והקורן מתוכך.

מה הקשר בין קצב לקוסמטיקה?

בכל החיים ובכל הטבע קיים הקצב. את חווה אותה בשינויי העונות, בזמן גאות ושפל והפרח שפורח באביב. גם לנו, בני האדם, יש קצב טבעי שמחזיק אותנו מתפקדים וחיים. הקצב נמצא בפעימות הלב שלנו, בזרימת הדם בעורקים שלנו וב– 28 הימים של מחזור חידוש העור. כאשר הקצב הוא שמכתיב וכולם פועלים על פיו, הטבע, החיות ובני האדם יכולים לחיות באיזון טבעי ובריא.

דר רודולף האושקה זיהה את הכוח של הקצב ומצא את הדרך להשתמש בו על מנת לשמור את כוחות החיים של הצמח מבלי להוסיף אלכוהול או חומרים משמרים לתמציות. “התהליך הריתמישמבוסס על שינויים בקצב הטבע הוא הבסיס לקוסמטיקה של דר האושקה והוא מאפשר להביא לכם מוצר אשר מכיל את החיוניות הטהורה של הצמח בטבע.

הקצבים הטבעיים יוצרים מצב של איזון, מחזירים לעור את בריאותו ומקרינים עליו את הזוהר הפנימי. הקצב הוא בלב העבודה שלנו בדר האושקה: משיטת הגידול הביודינאמי שלנו שדואגת לצמח מרמת הזרע ועד הקטיף, דרך יצירת המוצר המיוחד לעור שלך והטיפול הקוסמטי שלנוהקצב הוא תמיד המפתח.

סגור
מוצר התנסות מתנה- בהצטרפות למועדון
דילוג לתוכן